Rozjeďte jakýkoliv realitní projekt

Investown přináší do České republiky nový způsob hromadného financování realitních projektů od 8 do 125 milionů. Nadchněte více než 50 000 investorů pro svou vizi, vyberte cílovou částku a můžete svůj nápad ihned realizovat – s penězi na účtu od 14 dnů. Úroky už od 0,92 % měsíčně.

Pevné partnerství buduje úspěšné realitní projekty

Máte vyhlídnutý zajímavý projekt v oblasti nemovitostí, ale nechcete jeho financování zdlouhavě řešit s bankou? Zrealizujte jej na největší investiční platformě do nemovitostí v Česku.
 • Vyhodnocení žádosti do 48 hodin

  Schválení a návrh podmínek pošleme do dvou dnů.

 • Peníze na vašem účtu od 14 dní

  Bez zbytečného papírování a online.

 • Splatnost úvěru 6 až 60 měsíců

  Flexibilní podmínky ve prospěch vašeho podnikání.

  Splácejte pouze úroky

  Měsíčně splácíte jen úroky, jistinu až na konci.

Jak to funguje?

Prezentujte svou vizi na platformě Investown a získejte přístup ke kapitálu od 8 do 125 milionů korun. Začněte dnes a za pár týdnů můžete stavět. 

 • 1
  Vyplnění formuláře

  Zažádejte o financování a nahrajte potřebné dokumenty. Během 48 hodin zkontrolujeme, zda jsou dokumenty kompletní a zda váš projekt splňuje požadavky.

 • 2
  Vyhodnocení poptávky

  Vaši poptávku vyhodnotíme a podle potřeby se doptáme na další případné detaily.

 • 3
  Peníze rychle na účtu

  V ideálním případě můžete mít peníze na svém účtu už od 14 dní, a začít tak realizovat váš projekt.

Typy úvěrů

Ručte nemovitostí a vezměte si úvěr téměř na cokoli – nově nabízíme i bezúčelové financování. Vše online a bez zdlouhavého papírování.
Účelový úvěr na nákup nemovitosti

Akvizice nemovitosti rychle a bez práce navíc. Úvěr na nákup slouží k financování rezidenčních nebo komerčních projektů. Zažádat můžete až o 125 milionů korun.

Zažádat o financování
Účelový úvěr na provedení rekonstrukce

Tento typ úvěru můžete použít na rekonstrukci jedné či více jednotek najednou a ušetřit si práci s administrativou a správou více úvěrů najednou.

Zažádat o financování
Překlenovací nebo bezúčelový úvěr

Dostatek kapitálu na rozjezd vlastního projektu. Postavte silné základy a vybudujte si úspěšné podnikání. Peníze můžete použít třeba na nákup materiálů – je to na vás.

Zažádat o financování

Požádejte o úvěr a nastartujte váš projekt

Kvůli velkému zájmu může schvalování trvat o něco déle

Často kladené otázky

Chcete se na něco zeptat? Zahájit chat
„Menší a střední firmy mívají často problém s bankami, které nechtějí půjčky poskytovat na tak krátkou dobu, nedovolují úvěry bez splácení jistiny a celý proces mnohdy trvá tak dlouho, že než dojde k profinancování, je lukrativní nabídka pryč.“
Alan Pock Vyšín
Spoluzakladatel

Pomůžeme vám postavit silné základy pro úspešný realitní projekt

Jsme oblíbeným soukromým věřitelem pro investory do nemovitostí a jiných menších i středních developerských projektů. Obdržte prostředky na účet už od 14 dní a budujte úspěšný realitní business.