Jak Investown funguje

Investown je postaven na stále populárnější metodě skupinového financování. Tento model zpřístupňuje investorům širokou škálu realitních projektů s cílem na ně získat kapitál a poté je zrealizovat.

Vybírejte ze zajímavých realitních projektů

Investown funguje jako zprostředkovatel, u něhož se setkávají slibné projekty čekající na realizaci s investory, kteří jsou připraveni je zafinancovat.

Tento model zpřístupňuje investorům široké spektrum realitních projektů s ročním zhodnocením začínajícím na 8 %, a to po celé České republice.

Investujte a zhodnocujte vaše peníze

Po kompletním prověření a schválení je projekt přidaný na platformu Investown a otevřený vám, investorům. Jakmile je od investorů vybrána potřebná částka, je projekt ihned realizován a měsíčně vám z něj chodí zisky do Investown peněženky.

V případě neúspěšného profinancování se buď prodlouží doba, po kterou mohou investoři investovat, sníží se cílová částka, kterou potřebuje partner vybrat, anebo se peníze vrátí uživatelům do Investown peněženek, aby je mohli využít na atraktivnější investice.

Držte a sbírejte zisky

Zisky z nemovitostí reinvestujte do dalších příležitostí na Investownu, svých finančních cílů tak dosáhnete rychleji. 

nebo

Nabídněte investici k prodeji

Rozhodli jste se prodat nějakou z vašich investic? Nabídněte ji deseti tisícům investorů na platformě. 

Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Už dávno neplatí, že investování je jen pro vybrané. S Investownem může být každý investorem. Naskenujte QR kód a stáhněte si naši aplikaci.

Projekt Seed Starteru České spořitelny